Specialista na svařované profily a trubky

Soutěže

 Účastníme se:

ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU (v letech 2014 a 2015)

Žebříček Štiky českého byznysu založila společnost Coface Czech počátkem roku 2005 s cílem identifikovat české podniky prudce rostoucí a s předpoklady pro další růst, tedy nabídnout podnikatelské veřejnosti hodnověrný nástroj k posouzení střednědobé dynamiky a stability českých firem na celostátní i regionální úrovni. Hodnocení firem se však opírá pouze o objektivní ekonomické ukazatele růstu obratu a finanční stability za dobu tří let, a není tak zatíženo individuální volbou. Umístění firem není – po jejich prvotní kvalifikaci – podmíněno jejich velikostí.Na českém trhu scházelo hodnocení firem, které by kromě standardních statických ukazatelů, jako jsou obrat nebo zisk, posuzovalo i další aspekty, především vývoj hospodaření firem během období tří let, jejich platební schopnosti a morálku a regionální perspektivu. Právě tyto ukazatele v sobě zahrnuje žebříček Štiky českého byznysu, který se tak stává dosud nejkomplexnějším hodnocením ekonomické výkonnosti, platební schopnosti a dynamiky českých firem.

Výsledek obrázku pro štiky českého byznysu

VODAFONE FIRMA ROKU 2015

Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.

Účastníci odpovídají na stručné otázky, které charakterizují jejich firemní podnikání a také popisují svůj podnikatelský příběh. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem. Scóring vypočítává specializovaný software na základě ekonomických ukazatelů. Pro každé regionální kolo je určeno 10 firem, které uspěly nejlépe v hodnocení finančních ukazatelů, tzv. scóringu. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota (50%) a scóring (50%).

firma-roku-2015-vodafone-logo33.jpg

FIRMA ROKU 2015: ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI

Firma roku: Rovné příležitosti je prestižní ocenění pro společnosti, které myšlenku rovných příležitostí uvádějí do praxe a které tak v současnosti udávají trend v personalistice. Ocenění může získat každá firma činná v České republice, která v daném roce prokáže kvalitu svých zaměstnaneckých politik a programů v oblasti rovných příležitostí se zaměřením na kariérní růst žen. Nedílnou součástí hodnocení přihlášených firem je i zpětná vazba a možnost dalších konzultací, každá zúčastněná firma získává řadu doporučení šitých na míru. Firma roku: Rovné příležitosti tak nejen oceňuje, ale i nabízí know-how v oblasti kariérního růstu žen a slaďování pracovního a soukromého života (které s ní přímo souvisí).

EY PODNIKATEL ROKU 2015

EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Byla založena společností EY ve Spojených státech amerických v roce 1986. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. Soutěž EY Podnikatel roku je koncipována jako disfraces cosplay anime mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. Vítěze vybírá nezávislá porota složená především z předcházejících vítězů soutěže. V současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již téměř v 60 zemích na šesti kontinentech.

V České republice se soutěž koná od roku 2000, kdy porota vybírala vítěze v hlavní kategorii "EY Podnikatel roku ČR". V průběhu jednotlivých ročníků došlo k rozšiřování o další kateregorie: "EY Techonologický podnikatel roku" "EY Začínající podnikatel roku" "EY Společensky prospěšný podnikatel roku" a "Nejlepší podnikatelský příběh".

Držitel titulu EY Podnikatel roku České republiky reprezentuje naši zemi na světovém finále soutěže v Monte Carlu.

logo-ey-podnikatel-roku-2.jpg

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.