Specialista na svařované profily a trubky

Průběh výběrového řízení

Průběh výběrového řízení

Jsme natolik silná společnost, na kolik máme schopné zaměstnance!

Proto výběru našich spolupracovníků věnujeme velkou pozornost. Cílem konkurzu je získat vhodného zaměstnance na dané místo.
Usilujeme tím o prospěch naší firmy, spokojenost zákazníků i samotných zaměstnanců, jelikož právě oni se velkou mírou podílejí na firemní kultuře.
Proces výběru probíhá ve třech kolech. O výsledcích jednotlivých kol Vás budeme informovat na e-mail, který jste uvedl/a ve Vašem životopisu.
Proces přijímání i práce s Vašimi osobními daty, informace z telefonických i osobních pohovorů, ověření referencí jsou diskrétní.
Personální oddělení pracuje ze sídla naší společnosti na Jižní Moravě copie montres v Uherském Hradiště, proto ke komunikaci s Vámi využíváme telefon a denně komunikujeme e-mailem.

Osobní návštěvy uchazečů vítáme v sídle společnosti, nezapomeňte s sebou přinést k náhledu životopis.


1. kolo: Vyhodnocení životopisů
Každá pozice je specifická a žádá si odpovídající obsazení. Montér nebude šťastný jako řidič, fakturantka nejspíš nebude úspěšná jako obchodník.
V tomto kole je kladen důraz na komplexní shodu profilu kandidáta s pozicí, ochotu růst a pracovat na sobě. Zajímá nás také dostupnost bydliště k dané pobočce.
Personalistka Vás může telefonicky kontaktovat pro získání doplňujících či upřesňujících informací.

2. kolo: Vstupní dotazníky. Vyhovují-li Vaše předpoklady k pozici, obdržíte e-mailem 1. sadu vstupních dotazníků. Testy nám vzájemně zkrátí čas, máte možnost se v nich vyjádřit, popsat Vaši dosavadní produkci i Vaše názory. V případě kladného vyhodnocení dotazníků, obdržíte 2. sadu- testů. Jedná se o osobnostní testy sestavené renomovanou personální agenturou.

3. kolo: Telefonický pohovor a osobní pohovor. Budete mít prostor představit se, popsat Vaši dosavadní profesní dráhu, Vaši produkci ústně. Budou prověřovány zejména Vaše orologi replica italia odborné předpoklady. My Vám zodpovíme Vaše otázky týkající se firmy i nabízené pozice. U osobního pohovoru je vždy přítomna personalistka a přímá/ý
nadřízená/ý dané pozice. Uchazeče ve 2. kole žádáme o doložení referenčních kontaktů na předchozí přímé nadřízené, výsledné posouzení je však především na personalistovi.
Pokud kdykoli v průběhu výběrového řízení posoudíme, že se profil kandidáta neshoduje s inzerovanou pozicí nebo nesplňuje požadavky, uchazeče vyrozumíme co nejdříve.

Výše uvedený výběrový proces trvá od 1-2 týdnů, dle počtu aktuálně obsazovaných pozic.

Kdykoli se můžete na personálním oddělení telefonicky informovat na průběh výběrového řízení.

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.