Specialista na svařované profily a trubky

Kariéra

V EUROPE1STEEL hledáme zkušené kolegy i zapálené osobnosti bez zkušeností, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál nebo uplatnit své doposud získané znalosti a zkušenosti v obchodní činnosti.

Prokáží dobré komunikační dovednosti, disponují klientsky orientovaným přístupem a k řešení problémů přistupují pozitivně. Chtějí dokázat sobě i okolí, že jsou velmi produktivní a výkonní.  

Tyto věty možná působí běžně, ale pokud k tomu doplníme potřebu maximální aktivity a empatie, zjistíme, že nabízené pozice v naší společnosti jsou velmi náročné.

Chci se osobně podílet na úspěchu statistik všech našich nových kolegů a věřím, že výsledkem bude spokojený kolega s prokazatelnou historií pro naši společnost. Nelze počítat s tím, že úspěšný bude každý nový kolega za první měsíc. Naším úkolem je však tohoto stavu docílit a já budu tím, který bude maximálně Vás v tomto snažení podporovat. Naše školící technologie jsou prezentovány s detailní přesností pomocí kongresů v zahraničí (v minulém roce například jsme navštívili v rámci kongresu STOCKHOLM), speciálních videoškolení, školení nejrůznějších komunikačních technik, vše pod záštitou historických zkušeností a zkušených kolegů. Nepreferujeme externí školící společnosti, které používá většina společností, které někdy ani nevědí specifika oboru a oblasti. Tento speciální program byl vytvořený právě pro osobnostní růst přímo v našem oboru, což nás zařazuje mezi jednu z mála společností, které takový program vytvořili a vlastní.   

Hledáme výzvy a velmi rád se seznámím s novým člověkem, který má ve svém životě výsledek a odkaz své pracovní stopy nebo ještě bez zkušeností ale s obrovskou chutí něco dokázat. Nejedná se přitom jenom o obchodní pozice, ale i řidiče, předáky, administrativu, skladníky, vedoucí oddělení, BACK OFFICE, všichni tito kolegové dělají teprve ten správný tým EUROPE 1 STEEL.  

Přihlaste se do naší společnosti na níže uvedený e-mail, v každém případě Vás budeme osobně kontaktovat a konzultovat možnosti naší spolupráce.

Všem našim kolegům v EUROPE1STEEL se snažíme věnovat nejlepší péči. Vzhledem k tomu, že nám velmi záleží na spokojenosti, snažíme se ke každému  přistupovat individuálně a usilujeme o upevňování firemní kultury.

podpis.png

facebook-logo1.png linked.png

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.