Specialista na svařované profily a trubky

Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Pokud máte zájem o některou z nabízených pozic nebo potřebujete doplňující informace, neváhejte se obrátit na: nabor@europe1steel.com 

Pobočka Studénka

Aktuálně hledáme kandidáty pro obsazení následujících pozic: Jeřábník Jedná se o práci s mostovým jeřábem ve dvousměném provozu. Výhodou vazačský průkaz. Na pozici zaučíme, zajistíme potřebné..
zobrazit více informací

Pracovník/ce BACK OFFICE

Máte rádi komunikaci s klienty? Je výsledek obchodu pro Vás důležitý?    Denně budete: Plnit důležité úkoly z pozice backoffice. Rozvíjet aktivity u stabilních odběratelů a projektů. Zakládat obchodní..
zobrazit více informací

Asistent/ka obchodního oddělení

Máte rádi komunikaci s klienty? Je výsledek obchodu pro Vás důležitý?   Dynamická obchodní společnost hledá kandidáta na pozici „“ – Asistent/ka prodeje pro ČR, AT, DE pro pobočku v Uherském Hradišti..
zobrazit více informací

Projektový obchodní manažer

Dokážete vytvářet přátelské vazby s klienty? Jsme silný a moderní zaměstnavatel a hledáme z důvodu rozšiřování týmu posilu do našeho sehraného obchodního týmu na pozici: Obchodníka nebo obchodnici Váš..
zobrazit více informací

Projektový obchodní manager pro Rakousko a Německo

Dokážete vytvářet přátelské vazby s klienty? Jsme silný a moderní zaměstnavatel a hledáme z důvodu rozšiřování týmu posilu do našeho sehraného obchodního týmu na pozici: Obchodníka nebo obchodnici pro..
zobrazit více informací

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.