Specialista na svařované profily a trubky

All about steel

EUROPE 1 STEEL  je zkušeným a spolehlivým partnerem v dodávkách hlavně standardních a nestandardních svařovaných trubek a profilů (trubek a jeklů).Naší specializací jsou dodávky pro projekty do nejrůznějších odvětví ,včetně speciálních jakostí a délek,rádiusů,výběru vstupního materiálů od všech hlavních výrobců v Evropě. Naši kvalifikovaní pracovníci, jejich znalosti a použití moderní techniky jsou zárukou nejvyšší jakosti našich výrobků a služeb.

Jsme vedoucím importérem kvalitních svařovaných,otevřených a uzavřených dutých profilů (trubek a jeklů). Naše společnost také vytvořila distribuční síť s nízkonákladovým systémem prodeje na území České republiky, Slovenské republiky ,Německa, Rakouska, Slovinska. Veškeré finanční informace zveřejňujeme, proto jsou informace o finanční situaci společnosti transparentní a snadno dostupné. EUROPE 1 STEEL je držitelem  certifikátů ISO 9001 Quality Management Systém. Naším posláním je dodávat zákazníkům costumi cosplay anime výrobky a služby nejvyšší jakosti a tím jim pomáhat v jejich růstu. Snažíme se získat si pověst jako preferovaný dodavatel a spolehlivý obchodní partner našich zákazníků.

Náš výrobní program obsahuje standardní trubky a profily, a také zakázkově vyráběné speciální profily přímo z výrobních závodů. Dostupnost jednotlivých výrobků zjistíte u našich prodejců. Naše společnost se primárně zaměřuje na projektové příležitosti s preferencí dlouhodobé spolupráce. Disponujeme dostatečnými skladovými zásobami a velkokapacitními sklady s vlastní logistikou.

replica orologi panerai milano orologio automatico itoria di luso rolex replica submariner usati orologi di lusso da donna sector 950 falso omega flightmaster vendita copie di bulgari orologi rolex 114300 prezzo replica orologio uomo rolex replica orologi di lusso movimento svizzero prezzo iwc orologi replica siti sicuri vendita orologi di lusso repliche patek philippe nautilus
Užitečné informace

Vlastní doprava

Vlastní doprava

Využijte naší speciální dopravy o hmotnosti 30 tun. V rámci ČR Vám dovezeme materiál v jednom závozu až 30 tun materiálu. Informace o poloze vozidla jsou monitorovány ...

Více informací

Servis

servis-nahled.jpg

Laserové zpracování trubek a profilů až do průměru 230 mm
Laserové zpracování plechů do síly 25 mm
Zpracování plechů děrováním, ohýbáním, prostřiháváním
Řezání vodním paprskem

Více informací

Kariéra

kariera-nahled.jpg

V E1S hledáme zkušené odborníky, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál a uplatnit své doposud získané znalosti a zkušenosti.

Více informací

Podporujeme

11065-phoca-thumb-l-p1010517.jpg

Cílem je přispět k tomu, aby se dárcovství a dobročinnost staly přirozenou součástí našeho života a firemní filantropie stále více využívanou součástí konceptu společenské odpovědnosti firem.

Více informací

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.