Specialista na svařované profily a trubky

Profil společnosti

EUROPE 1 STEEL  je zkušeným a spolehlivým partnerem v podnikání. Naši kvalifikovaní pracovníci, jejich znalosti a použití moderní techniky jsou zárukou nejvyšší jakosti našich výrobků a služeb.

Jsme vedoucím importérem kvalitních svařovaných, otevřených a uzavřených dutých profilů (trubek a jeklů). Naše společnost také vytvořila distribuční síť s nízkonákladovým systémem prodeje na území České republiky, Slovenské republiky, Německa, Rakouska, Slovinska. Veškeré finanční informace zveřejňujeme, proto jsou informace o finanční situaci společnosti transparentní a snadno dostupné. EUROPE 1 STEEL je držitelem  certifikátů ISO 9001 Quality Management System. Naším posláním je dodávat zákazníkům výrobky a služby nejvyšší jakosti a tím jim pomáhat v jejich růstu. Snažíme se získat si pověst jako preferovaný dodavatel a spolehlivý obchodní partner našich zákazníků.

Náš výrobní program obsahuje standardní profily, a také zakázkově vyráběné speciální profily přímo z výrobních závodů. Dostupnost jednotlivých výrobků zjistíte u našich prodejců. Naše společnost se primárně zaměřuje na projektové příležitosti s preferencí dlouhodobé spolupráce. Disponujeme dostatečnými skladovými zásobami a velkokapacitními sklady s vlastní logistikou.

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.