Specialista na svařované profily a trubky

Firemní tradice

Vážení návštěvníci našich webových stránek!

Těší nás Váš zájem i čas, který jste se právě rozhodli věnovat seznámení se s naší firmou a jejími výrobky. Rádi bychom Vám v krátkosti představili naši společnost, která hlavně díky podpoře našich zákazníků oslaví v roce 2015 již 5. narozeniny. Naše zkušenosti v oboru však sahají až do sametové revoluce, proto celá tato zkušenost se proměnila v realitu až ve společnosti EUROPE1STEEL s.r.o.

Vydrželi jsme v podnikatelsky těžkém období odolávat silné konkurenci zavedených dodavatelů, přežili jsme několik změn vlád, klimatu i společenské nálady a to jen díky tomu, že se snažíme být jako naše výrobky – dostatečně tvrdí, kvalitní a užiteční!

Chceme být jedineční proto v roce 2015 budeme rozšiřovat naše skladové prostory v centrálním skladě na 10 000 m2

Dali jsme si za cíl seznámit naše zákazníky s našimi produkty i službami, a to jak formou klasického katalogu v tištěné podobě, který pro Vás každoročně připravujeme, tak i prostřednictvím našich webových stránek, denně aktualizovaných, abyste vždy dostali čerstvou informaci.

Naše obchodní oddělení vyřídí přes 3500 obchodních případů.

Sortiment výrobků

Stále jsme se nevzdali původního cíle oslovit naše zákazníky co nejširší a nejzajímavější nabídkou svařovaných trubek a profilů. Hledáme cesty, jak co nejlépe uspokojit co nejvíce zákazníků, proto nabízíme i doprovodné služby – ať už formou vlastního rozvozu zboží, nebo úprav na zboží dle přání zákazníka či poradenství. Na našem webu naleznete  aktuální přehled služeb včetně poptávkových formulářů - vyžádat si je můžete  z libovolného místa i v jakémkoli čase.

Tato kapitola však rozhodně není uzavřena – s každým dalším nápadem na aplikaci našich výrobků v praxi vzniká potřeba nalézt co nejoptimálnější řešení, takže rozhodně doporučuji sledovat náš  web!

Obchodní partneři

Vážíme si českých partnerských firem, ale nebráníme se žádné formě zajímavé spolupráce se zahraničními výrobci. Jsme hrdi na značky, které v českém prostředí zastupujeme, protože jsou pro nás známkou osvědčené kvality jak zboží, tak i obchodních vztahů. Nechceme a nemůžeme zde vypočítávat všechny zastupované značky, ale rádi Vám při osobním kontaktu veškeré informace dáme k dispozici. Sami se budete moci přesvědčit o tom, že nám naši obchodní partneři zaručují stálý přístup k novinkám a inovacím v oboru a tím jsou tyto prvotřídní výrobky dostupné i Vám-našim zákazníkům.

Firemní strategie

Chceme být vstřícná, přátelská, dobře zásobená a pružná obchodní společnost a snažíme se nemít tato hesla pouze na papíře, ale v praxi se podle toho chovat. Z tohoto cíle vyplývá i náš zájem nejen o zásobování velkých průmyslových podniků, ale i ochota dodat třeba minimální množství zboží kterémukoliv zákazníkovi v požadovaném čase za dobrou cenu.

Individuální přístup, znalost zboží a dobré zázemí firmy Vám dávají jistotu, že budete spokojeni.
Neváhejte se na nás obrátit – jsme tu pro Vás!

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.